© foto Bart van der Schagt
© foto Bart van der Schagt

Dagwandeltocht door Beerzedal en Kampina. Deze prachtige natuurwandeling volgt op de heen- en terugweg niet alleen een flink stuk de loop van beek de Beerze, maar komt ook over lange graskaden strak langs het bijzonder florarijke overstroomgebied van deze beek.

Dat gebied staat zo'n 100 dagen per jaar onder water, bang voor natte voeten hoef je niet te zijn want die kaden liggen hoger. Na dit deel snuffel je even aan het zuidelijke deel van de Kampina. Je ziet daar wat van de heide en kuiert over fraaie bospaden en -wegen. Horeca is er in Spoordonk bij de Spoordonkse Watermolen, en halverwege het eerste deel van de route. Deze wandeling is praktisch onverhard. Deze rondwandeling begint bij de bushalte in Spoordonk en is 13 km lang.

Bron: Wandelzoekpagina

Gratis routebeschrijving en GPS-track beschikbaar

Deze dagwandeltocht is 'Wandeling van de maand juni 2018' bij Wandelzoekpagina. Wandelzoekpagina heeft een gratis routebeschrijving en GPS-track beschikbaar.

Gedetailleerde routekaart

Bij Wandelzoekpagina kun je HIER een gedetailleerde wandelkaart afdrukken.

banner wandelsite 2023