- Nieuws -
De inschrijvingen van de 30 van Zandvoort gaan hard, het populaire wandelevenement van Le Champion is al voor 75% uitverkocht. De 13e editie vindt dit jaar plaats op zaterdag 29 maart. Deelnemers hebben de keuze om 30 of 20 km te wandelen, over zeer afwisselende routes in Zandvoort en omgeving.
Als extraatje kunnen wandelaars kiezen om een volledige ronde over het circuit te wandelen. Een geweldige ervaring die racefans niet mogen missen, hier zijn nog maar 700 tickets van beschikbaar.
© foto Daniel Sylla
Hoogtepunt
De 30 km is het absolute hoogtepunt van het gelijknamige wandelevenement. Alles wat een fanatieke wandelaar wenst valt samen in deze route: het prachtige Noordzeestrand, het duingebied en het veelzijdige Nationaal Park Zuid-Kennemerland. Onderweg wandelen deelnemers van cultureel hoogstandje naar cultureel hoogstandje. Het is niet voor niets dat veel doorgewinterde wandelaars deze afstand gebruiken als voorbereiding op een zomerse 4daagse.
© foto Daniel Sylla
Nieuw deel van natuurgebied
De 20-km doet niet veel onder voor haar grote broer. Via het strand wandelt deze afstand richting het Vogelmeer en ’t Wed. Deze routes zijn iets aangepast vanwege de hoge waterstand en laten deelnemers weer een nieuw gedeelte van het natuurgebied ontdekken. Uiteindelijk komen de afstanden samen en gaan ze richting het centrum van Zandvoort waar een gezellig finishfeest wordt gevierd. De 30 van Zandvoort heeft een van de meest diverse wandelroutes van ons land, waarin cultuur, natuur, entourage en het circuit centraal staan.
© foto Coen van Tartwijk
Inschrijven
Inschrijven voor de 30 of 20 km is mogelijk t/m maandag 17 maart via de website.
Schrijf hier in voor de 30 van Zandvoort