Rab nieuwe rugzakken voor 2025
© Rab - Equip Benelux

Het Britse outdoor merk Rab, heeft een aanzienlijke uitbreiding van zijn technische rugzakcollectie voor lente/zomer 2025 onthuld. De bijgewerkte reeks omvat verschillende dagrugzakken, een waterdichte hardlooprugzak en expeditie- en trekkingrugzakken.

De rugzakcollectie lente/zomer 2025 introduceert vijf verschillende series:

untitled design 47

Hyperon

Een veelzijdige en comfortabele trekkingrugzak van 65L, perfect voor meerdaagse tochten en expedities.

Exion

Een 55L trekkingrugzak geschikt voor meerdaagse tochten. De rugzak heeft verstelbare schouderbanden, een comfortabel rugsysteem en voldoende opbergvakken voor al je benodigdheden. Ideaal voor avonturiers die lange afstanden willen afleggen zonder comfort op te offeren.

untitled design 4

Veil XP

De Veil XP is ultralicht, zeer veelzijdig en volledig waterdicht, perfect voor langeafstandslopen en wandelen.

Protium

De Protium rugzak is veelzijdig voor dagtochten, perfect voor bergwandelingen, klimmen en daagjes uit in de natuur. Het nieuwe ontwerp en de opbergmogelijkheden maken het een moderne, multifunctionele rugzak voor elke bestemming.

untitled design 6

Nitron

Deze rugzak is ontworpen voor dagtochten in de natuur. Het heeft een goed aansluitend rugsysteem voor stabiliteit en bewegingsvrijheid. Met een lichtgewicht ontwerp en toegankelijke zakken kun je zonder vertraging doorgaan met wat echt belangrijk is, genieten van de natuur.


Rab biedt een Narrow Dimensions (ND) pasvorm voor de meeste van zijn rugzakken, met geoptimaliseerde verhoudingen voor gebruikers met kleinere frames om universeel comfort en prestaties over de hele reeks te garanderen. Elke rugzak wordt geleverd met een Material Facts-tabel die het gewicht van gerecycled materiaal, de PFAS-status, het percentage hernieuwbare energie dat wordt gebruikt in de laatste productiefase en het land van herkomst aangeeft.

Bekijk de hele collectie hier

Deel dit artikel